آشنایی با دکتر عصایی

دکتر سید حسین عصایی متخصص جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات ، دانشنامه تخصص خود را از دانشگاه شیراز با کسب رتبه سوم در کل کشور دریافت نموند. سپس به ادامه تحصیل در فرانسه مشغول شدند و بورد تخصصی جراحی با لیزر را از فرانسه با رتبه ممتاز اخذ نموده و پس از آن به ایران بازگشتند و اولین جراحی دیسک کمر با لیزر برای اولین بار در جنوب کشور توسط دکتر عصایی به انجام رسید.


از آن زمان به بعد دکتر فعالیت های خود را در شیراز ادامه دادند و امید دارند تا با کسب تجربیات بیشتر در پیشرفت روز افزون ضریب سلامت جامعه سهمی داشته باشند.


پیشینه

دکتر سید حسین عصایی دانشنامه تخصص جراحی مغز و اعصاب خود را با کسب رتبه سوم در کل کشور اخذ نمودند. سپس عازم فرانسه گشتند و بورد تخصصی جراحی دیسک کمر و گردن با لیزر را با رتبه ممتاز کسب نمودند. در ادامه برای داشتن سهمی در ضریب سلامت جامعه، به ایرن بازگشتند و برای اولین بار در جنوب کشور جراحی دیسک کمر با لیزر توسط دکتر عصایی در بیمارستان المسلمین شیراز انجام شد.

انجام جراحی های مغز از جمله انواع کیست، تومور، خونریزی

انجام جراحی دیسک گردن با لیزر برای نخستین بار در جنوب کشور در شیراز توسط دکتر عصایی

جراحی باز انواع دیسک ، لغزندگی مهره، فیوژن، فیکساسیون،پلاتین گذاری

کل بازدید کنندگان
بازدید امروز
افراد آنلاین
تعداد مدیا

با ما در ارتباط باشید

جهت سهولت امکانات برای بیماران خارج از شیراز، امکان ارسال عکس MRI و دریافت مشاوره رایگان از طریق واتساپ مهیا شده است. برای دریافت مشاوره از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید.

شنبه دوشنبه چهارشنبه 9 - 14 و 15 - 24
یکشنبه سه شنبه 9 - 14 و 16 - 20